Uzun Ömürlü, Kaliteli, Sağlıklı Cami Halısı Modelleri

Hepsi birbirinden güzel desen ve renklerde cami halısı modellerimiz uzun ömürlü, sağlam, toz bırakmayan, diz izi yapmayan, anti-bakteriyel özelliklerde olarak sunmaktayız. Bir kere alındığında yıllarca kullanılabilecek olan ürünlerimizde sonsuz renk ve desen ilkesi baz alınarak üretilmektedir. Sınır tanımayan renk seçenekleri ile yurt halısı kullanımlarınız için de sektöründe çığın açan modeller sunulmaktadır. Farklı desen ve renklerde sunulan saflı cami halısı göz dolduran kaliteli modelleri ile tercih edebilirsiniz.

Camilerin İç Mimarisi İle Uyumlu Modeller

Sürekli devam eden çalışmalarımızda camilerimizin iç mimarileri ile uyumlu tasarımlar hazırlamaktayız. Birbirinden güzel ve estetik modeller arasında camileriniz için en uygun renk ve desenleri seçebilirsiniz. Cami dizaynlarında daha mistik bir görünüm elde etmek istiyorsanız göbekli cami halısı modelleri arasından da seçimler yapabilirsiniz. Göbekli modellerde çok fazla farklılıklar yer alıyor. Bilali Habeşi modellerinde bordo, mavi, turkuaz ve yeşil seçenekler sunuluyor. Bunların dışında Firuz Ağa modellerinde de ekstra kırmızı modellerde bulunuyor. Renk skalası göbekli modellerde Hacı Hüsrev tasarımlarda artıyor. Kahve, bej, antik yeşil ve antik mavi gibi renk tonları da bu kullanımlara eklenmektedir. Hırka_i şerif tasarımları da oldukça zarif tasarımlar olmakta ve aradığınız renk tercihleri genellikle aynı renk tonlarının birbirini tamamlaması ile bu modellerde göbekli cami halısı olarak sunulmaktadır. Çember içerisindeki desenler İshak Fakif tasarımlarında da zarafeti simgeleyen modeller olarak tanımlanabilir.

Düz Renk Modeller

Abdülmecid tasarımlarında altın renk tonlarında noktalar yer alan modellerin kenar kısımlarında parıltılı kenarlıklar yer alıyor. Bordo, kırmızı gibi renk tonları camilerde çok daha fazla tercih edilebiliyor. Bej, antik mavi ve yeşil daha soft renkler olarak ta camilerin iç dizaynlarına oldukça yakışıyor. Üzerinde noktalar art an modeller ise Akşemsettin saflı cami halısı tasarımları oluyor. Kenarlıklar daha belirgin olan bu modellerde daha sade kullanımlar tercih edildiğinde renk uyumlarına göre tercih edilebilir. Ali Paşa tasarımlarında noktalar görünür görünmez olmakta ve kenarlıklarda aynı renk tonlarından tamamlanabilmektedir. Asariye modeller ise aynı renk tonu üzerinde tamamen halıların desenli olması ile hazırlanmaktadır. Atik Ali Paşa modellerinde ise kenarlıklar daha mistik özelliklerde olmaktadır. Camiye ilk girdiğinize cami halısı mü’minleri karşılar. Camiler aynı zamanda mimari alanında en önemli eserlerimiz arasında yer alır. Bu nedenle mimarilerinde kullanılan incelikler gelecek nesillere aktarılabilecek en önemli detaylardır.

 Sonsuz Renk ve Desen Seçenekleri ile Halı Modelleri

Cami mimarileri ile uyumlu cami halısı seçimleri ile çok daha göz dolduran, şık ve uyumlu dekorasyonlar elde edebilirsiniz. Kalitesinden ödün vermeyen firmamız yurt halısı olarak kullanabileceğiniz pek çok tasarım içerisinde insan sağlığı için herhangi olumsuzluk taşımayan tüy ve toz bırakmayan modeller sunmaktadır. Yurt, konferans salonu ya da farklı alanlarda geniş alanlarınızın halılarının döşenmesi için çok özel tasarımlar sunan firmamız birbirinden özel tasarımları beğeniniz için hazırlıyor. Halı bir mekanın kalitesini yükselten en önemli eşyadır. Bu nedenle camilerde kullanılan göbekli cami halısı modellerinin yanında yurt gibi geniş mekanların döşenmesinde tercih edilebilecek çok hoş kullanımlar bulunuyor. Barcode Maci, Çırağan kahve, hünkar bej, Points mavi ve point bej gibi modelleri ile sağlıklı ve şık dekorasyonlar elde edebilirsiniz.

Yurt ve cami dekorasyonlarında özenle planlanan mimarilerin estetik bir şekilde tamamlanabilmesi için saflı cami halısı modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Kaliteli ve işlevsel özelliklerinin yanında anti statik ve anti alerjik özellikleri ile insan sirkülasyonunun çoğunlukta olduğu bu mekanlarda sağlıklı kullanımlar sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, kaliteli ürün seçenekleri ile uzun ömürlü kullanımlar elde etmenizi sağlıyor.