Datamax E-4304 Barkod Yazıcı

Datamax markasının E sınıfı yani çok yoğun baskı gerekmeyecek ortamlar için üretilmiş giriş seviyesine ait barkod yazıcılarından biri olan Datamax E-4304 barkod yazıcı, kompakt tasarımıyla dar ve yoğun olmayan alanlar için özel üretilmiştir.  Datamax E-4304 masa üstü barkod yazıcının iki modeli bulunmaktadır. Bunlardan biri sadece direkt termal (ribonsuz) baskı alırken opsiyonel olarak diğer modelinde hem direkt termal hem de termal transfer baskı ( ribon ile ) alabilmektedir. Bu opsiyonlar ile sadece ihtiyacınız olan ürünü kullanmanız sağlanmıştır.

Datamax E-4304 masaüstü etiket yazıcıyı sınıfının diğer üyelerinden ayıran özelliği ise direkt 300 dpi baskı çözünürlüğü ile üretilmesidir. Bu barkod yazıcı, plastik kasası ve minimal ölçüleri ile dar yerlerde kolaylıkla kullanılmaktadır. Ağırlıklı olarak perakende mağazaları, hastaneler, bankalar gibi yoğun kullanım gerektirmeyen yerden tasarruf edilmesi gereken yerlerde kullanılmaktadır.

Ürünün kendisi küçük olsa bile baskı genişliği bir o kadar büyüktür. 127 milimetre baskı genişliği ile büyük ebatlı etiketlerinizi basmakta hiç zorluk yaşamayacaksınız. Baskı uzunluğu ise 700 mmdir.