İbrahim Saraçoğlundan Akciğer Kanseri Kuru

Kanser birçok kişinin korkulu rüyası haline gelmiştir. Akciğer kanseri oldukça tehlikeli ve ölümcül bir kanser tehlikesidir. Genelde araba egzozu çıkan duman, fabrika dumanları ve sigaradan kaynaklanmaktadır. Uzmanlar sigara akciğer kanserini oldukça fazla tehdit ettiğini belirtmişlerdir. Akciğer kanseri günümüzde oldukça çoğalmakta olan hastalık türüdür eskiden 60-70 li yaşlarda görünürken şimdi 30 yaşlarında bile akciğer kanseri görülmektedir. Uzmanlar yaptığı araştırmada köyde sigarasız dumansız yaşayan insanlar şehirdekilere göre daha fazla yaşamaktadır. Köydeki insanlar 100 yaşına kadar yaşamaktayken şehirdekiler 60-70 yaşına kadar yaşamaktadır. Akciğer kanseri olanlar daha erken ölmektedirler. Uzmanlar akciğer kanserinden kurtulmak ve hayatımızdan atmak için İbrahim Saraçoğlu’ndan akciğer kanseri kuru önermektedirler

 Isırgan otu

Isırgan otu uzmanlara göre tam bir şifa otudur vücuda birçok faydası olan ısırgan otu akciğer kanserini tamamen tedavi etmektedir. Birçok kişinin önerdiği ısırgan otu uzmanlar tarafından şiddetle tavsiye etmektedir.

Isırgan otu sayesinde birçok kullanıcı eski sağlıklarına kavuşmuştur. Bu ot akciğeri tamamen temizliyor ve insanların bu hastalıktan kurtulmasını sağlıyor hastalar tarafından övgüyle bahsediliyor.

 Yapılışı

Uzmanlar kuru yapılması için klorsuz suyu tercih ediyor. Çaydanlıkta klorsuz suyu kaynatılınca içine 1 tatlı kaşığı ebegümeci, 1 tatlı kaşığı ısırgan otu karıştırılarak içilmesi tavsiye edilmektedir. Uzmanlara göre günlük kullanımda akciğer kanserini tamamen yok ettiği gözlenmiştir

 Kanser önlemek için ne yemeliyiz

Uzmanlar kanseri önlemek için havuç suyunu önermektedir. Havuç suyu yapılan araştırmalarda karaciğer kanserini önlemektedir. Bu sebze vücuda birçok faydası vardır.

 Keçiboynuzu pekmezi

Uzmanlar keçiboynuzu pekmezinin kanseri %80 oranında önlediğini belirtmişlerdir. Tam bir şifa pekmezi olan keçiboynuzu pekmezi vücuda birçok faydası vardır. Birçok hasta tarafından önerilen keçiboynuzu pekmezi aynı zamanda kansızlığı da önlüyor uzmanlar karaciğer kanserine yakalanmamak için keçiboynuzu pekmezi tüketimini tavsiye etmektedir.

One thought on “İbrahim Saraçoğlundan Akciğer Kanseri Kuru

  1. Recep Demir Post author

    evlenmek üzere olan kardeşim akciğer filmi çekilirken kanser olduğunu anlamışlardı bu durum ile çok yüksek bir moral düşüklüğü oldu ve şuan yaşam savaşı vermektedir.