Turkland Bank Tbank Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Turkland Bank 1985 yılında Bank of Bahrain and Kuwait’in İstanbul şubesi olarak kurulmuş fakat 1991 yılında Bahreyn ve Kuveyt Bankası A.Ş adı altında bağımsız bir kurum olarak hizmet vermeye devam etti. Bir dönem de Garanti Yatırım ve Ticaret Bankası A.Ş adıyla görevini yapmış olsa da 1997 MNG Bank olarak tekrar isim değiştirme durumnda kalmıştır.

Hisselerinin yüzde 91’lik kadar kısmını Arab Bank ve BankMed’in devralmasından bir süre sonra da son hali Turkland Bank A.Ş veya kısaltılmış ismiyle T-Bank olarak günümüz bankaları arasında yerini aldı.

 Ana Hissedarın T-Bank’taki Önemi

Turkland Bank’ın ana hissedarı, oluşturduğu sinerji ile T-Bank’ın çalışmalarına güç katarak aynı zamanda da finansal bir partner olarak bankanın tercihlerinde çok önemli bir role sahip. T-bank ise gösterilen bu büyük sinerjiyi arka plana atmayarak kurumsal ve ticari bankacılık alanlarında gösterdiği faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmekte. Her ne kadar ekonomik koşullar zorluklar çıkarmış olsa da T-Bank günün şartlarına uyum göstererek bankacılık sistemlerini, kredi ve uyum prosedürlerini geliştirmeye de diğer bir yandan devam ediyor.

Ancak darbe girişiminden sonraki dönemde döviz kurları ve faiz oranlarının artmasıyla diğer bankalar gibi aktif kalitesinde olumsuzluklar yaşamıştı. Bu sebepten sektörde 2016’nın sonunda aktif toplam 2.74 trilyon Türk Lirası olmuştu.

 T-Bank Çalışanları Bir Adım Önde

Bünyesinde hizmet veren tüm çalışanlara verdiği önemi ve iş verimini arttırma amacıyla yetenek ve yetkinliklerini geliştirmeleri adına yatırımlar yaparak kariyerlerinde gelişme sağlıyor. Yüksek kalitede hizmetler sunarak müşterilerine özel çözümlerle yaklaşıyor.

 Turkland Bank Tbank Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Turkland Bank hafta içi her gün sabah 09.00 – 12.30 saatleri arasında hizmetini verdikten sonra 12.30 – 13.30 saatleri arasında öğle tatili vererek akşam 17.00’da hizmet vermeyi bitirmektedir.